V utorok 15. decembra 2020 sa kežmarský brankár Denis Godla opäť postavil do brány Litvínova. Tentoraz to bolo na domácom ľad proti Pardubiciam, ktorým domáci hráči sa chystali odčiniť prehru 1:2, ktorú zaznamenali na ľade pernikárov.

S úvodným tlakom prišli domáci hráči, ale po nastrelení konštrukcie hosťujúcej brány hrali prvú presilovku hostia. Tú, aj zásluhou dobrých zákrokov nášho brankára, Litvínov prežil bez inkasovaného gólu, a tak sa domáci mohli opäť sústrediť na útok. Často ale zabúdali na obranné rady a aj preto prišli najskôr dve útočné varovania, no potom aj inkasovaný gól v sieti Godlu. Strelu Hollanda od modrej čiary tečoval Rohlík a v 14. minúte bolo 0:1. Z domácich hráčov mohol trikrát vyrovnať Válek, ale ani raz neuspel. Hostia nakoniec mohli ísť do kabín s dvojgólovým náskokom, ale Godla chytil brejk hosťujúceho Camaru pol minúty pred sirénou. Počet striel po prvej tretine 9:15.

Druhá tretina začala presilovkou hostí. V nej ale mohol vyrovnať domáci Helt, ale brejk nepremenil. Godla šance Pardubíc vychytal a tak aj druhú presilovku domáci prežili. Odmenou za to bol vyrovnávajúci gól strelca domácich Jarůška v 28. minúte, ale domáci sa radovali iba pár sekúnd. Rozhodcovia gól neuznali, lebo domáci nedovolene atakovali brankára. Stav zápasu ostal 0:1. Domáci i naďalej dobýjali bránu hostí, no gól sa im vyhýbal. Tak tomu bolo aj v prvej presilovke domácich. Najbližšie ku gólu mal opäť Jarůšek, ktorý pár sekúnd pred koncom tretiny orazítkoval žrď hosťujúcej brány. Stav aj po 40 minútach bol 0:1.

Tretia tretina bola najmä o bojovnosti. Hostia nepúšťali domácich do vyložených pozícií. Naopak, párkrát pohrozili nebezpečnými brejkmi. Tie ale Godla likvidoval a držal svoj tím v zápase. Bolo to dôležité, pretože v polovici tretiny sa domácim predsa len podarilo skórovať. Ščotka nabil Hanzlovi a ten prestrelil hosťujúceho gólmana, 1:1. Domácich gól nakopol, ale opäť zaspali v obrane a Denis musel hasiť proti Svačinovi i Válovi. Ďalšia komplikácia pre domácich prišla 4 minúty pred koncom, keď mali hostia výhodu presilovej hry.  Opäť to bolo na Denisovi, aby zachránil a zároveň vychytal nejaký ten bodík pre litvínovskú Vervu. Oslabenie Godla vychytal, keď ho určite pálila najmä Svačinova strela, ale aj po nej a aj po 60 minútach bol stav 1:1. Pomer striel: 25:27.

Išlo sa do predĺženia. O zápase mohol rozhodnúť domáci Ščotka. Jeho projektil ale zastavil hosťujúci brankár Vladař. Hostia mali tiež šance, ale šance Camaru, Machalu a Kusého Godla zlikvidoval. I preto sme v predĺžení gól nevideli a išlo sa do samostatných nájazdov. V nich boli šťastnejší hostia z Pardubíc, ktorí v nich zvíťazili 2:0 a tak zápas vyhrali 2:1 po samostatných nájazdoch.

Aj tento zápas ukázal, že Litvínov zlyháva najmä v koncovke. Veď iba v jednom zápase strelili doteraz štyri góly, aj to bolo ešte 11. septembra, v zápase v Brne!

Na Denisa Godlu išlo 29 striel, z ktorých 28 chytil, čo je 96,5 %-tná úspešnosť.