V utorok 23. februára 2021 na olomouckom ľade sa odohral duel domácich Hanákov proti litvínovskej Verve, v ktorej bol opäť kežmarský brankár Denis Godla. Bol to zápas susedov v tabuľke, lebo Olomouc je na dvanástom mieste a Litvínov o priečku vyššie.

Po opatrnom úvode išli do vedenia domáci hokejisti. Tí v 8. minúte využili hneď svoju prvú presilovku. Kolouch bol dostatočne dôrazný v predbránkovom priestore a dorazil za Godlov chrbát odrazený puk. Hostia okopírovali domácich v 13. minúte, keď taktiež pri svojej prvej presilovke vyrovnali. Irving delovkou od modrej čiary prepálil všetko a bolo 1:1. Do konca tretiny si už žiadne z mužstiev nevypracovalo vážnejšiu gólovú príležitosť a preto sa vyrovnaný stav nezmenil.

Na rozdiel od prvej tretiny sa prvé presilovky v druhej tretine nepodarilo premeniť ani u jedného z mužstiev. Šancí na skórovanie bolo málo a aj tie čo boli obidvaja brankári vyriešili. Denis Godla sa najviac zapotil v závere tretiny, keď domáci v ďalšej presilovke poriadne pritlačili, ale strelecké pokusy Káňu, Klimeka i Koloucha kežmarský brankár vychytal.

V úvode tretej tretiny boli útočnejší hráči Olomouca, ale ich útočné kombinácie hostia úspešne narúšali. V 43. minúte ale domáci faulovali a hosťujúci Lukeš využil ponúknutú príležitosť početnej prevahy na strelenie druhého gólu Litvínova. O minútu neskôr už mohlo byť 1:3, ale strelu Zdráhala do odkrytej bránky brankár Lukáš famózne vyrazil. V 48. minúte mali dobrú šancu na vyrovnanie domáci, ale Strapáčove dorážanie Godla vyriešil. Neskôr zlikvidoval aj šancu Káňu čo bolo veľmi dôležité, lebo v 54. minúte domáci opäť faulovali a Litvínov hral presilovku. V nej mali iba jedinú šancu, ale Jarůškova strela skončila na korčuliach olomouckých obrancov. Do konca zápasu hostia dobre vykrývali priestor pred bránkou Godlu a aj preto si domáci vypracovali iba jednu gólovú šancu. Tú ale Godla úspešne vyriešil. V poslednej minúte hrali domáci bez brankára. Hostia si už ale cenný trojbodový zisk nenechali zobrať a z Hanej si odvážajú domov všetky tri body po víťazstve 2:1. Po predchádzajúcom víťazstve v Pardubiciach je to ďalší nečakaný trojbodový zisk zo súperových klzísk.

Na Denisa Godlu išlo 27 striel, z ktorých 26 chytil, čo je 96,29 %-tná úspešnosť.