V televíznom zápase sa 12. januára 2021 proti sebe postavili mužstvá Českých Budejovíc a Litvínova. V bránke hostí bol opäť kežmarský brankár Denis Godla.

V prvých šiestich minútach si zahrali domáci až tri presilovky, z ktorých strelili jeden gól. Potom už boli pánmi na ľade hráči Litvínova. Boli rýchlejší, aktívnejší, ale streľba bola na hosťujúcej strane slabá a nedôrazná. Preto sa stav 1:0 do prestávky nezmenil.

Na začiatku druhej tretiny z nevinnej akcie strelili domáci druhý gól. Hostia po ňom opäť prebrali taktovku zápasu, ale gól strelili až počas svojej prvej presilovky. V hre 5 na 5 sa nevedeli hostia vôbec presadiť. Domáci ich tak držali na dištanc a využili hneď svoju prvú príležitosť na skórovanie, čo sa im v závere tretiny aj podarilo a zvýšili na 3:1.

Tretia tretina bola už iba o dobýjaní brány Budejovíc. Miestami drvivú prevahu pretavili hostia iba v jeden gól. V záverečnej power-play strelili domáci štvrtý gól a aj keď sa hosťom šesť sekúnd pred koncom tretej tretiny bolo to už veľmi neskoro na vyrovnanie. Litvínov prehral 3:4 a tak síce bol lepším mužstvom, odchádzal z južných Čiech bez bodového zisku.

Na Denisa Godlu išlo 30 striel, z ktorých 27 chytil, čo je 90%-tná úspešnosť.