V utorok 17. novembra 2020 sa opäť do bránky Litvínova postavil kežmarský gólman Denis Godla, tentoraz proti Zlínu. Bol to už jeho štvrtý ligový zápas v priebehu siedmich dní! Na domácom ľade ešte Litvínov nezískal ani bod, o to dôležitejšia bola snaha hráčov v žltočiernych dresoch po úspechu.

Už v štvrtej minúte zazvonila konštrukcia brány hostí, ale puk si cestu za bránkovú čiaru nenašiel. Domáca Verva tlačila celú prvú tretinu, domáci hráči boli lepší, rýchlejší i strelecky aktívnejší, ale gól v prvej tretine nepadol. Hostia mali šancí málo, ale ak, tak veľmi nebezpečné a v 13. minúte zazvonila konštrukcia brány aj u domácej brány. Gól ale nepadol a do druhej tretiny sa išlo za stavu 0:0. Strely na bránu: 16:7.

Od začiatku druhej tretiny to bol stály tlak na bránu hostí, ale domáci nemali presnú mušku, preto hostia zo Zlína dokázali držať nerozhodný výsledok. V siedmej minúte obrovský tlak domácich sa nakoniec pretavil vo vedenie, keď Hübl využil krásny pas Lukeša a prestrelil hosťujúceho brankára Kašíka. V 13. minúte mohlo byť 2:0, ale dvaja hráči Litvínova, ktorí išli sami na brankára, nedokázali dopraviť puk do brány. I to bolo trochu svedectvom, že hráči Litvínova potrebujú veľký počet šancí na strelenie gólu. Preto to potom všetko stojí na úspešnosti brankára. V záverečným minútach tretiny boli hostia častejšie nasťahovaní pred Godlom, ale ten úspešne ich útokom odolával. Strely: 35:15.

Tretia tretina začala náporom hostí, ale domáci veľkou obetavosťou udržiavali tesný náskok. Vyústením prevahy hostí bolo nastrelenie bránkovej konštrukcie Godlu a dve presilovky. Puk ale za bránku Denisa Godlu nepadol a Litvínov si konečne pripísal na domácom ľade plný bodový zisk (1:0). Je potrebné pripomenúť, že najmä zásluhou nášho gólmana, ktorý vychytal všetky strely hosťujúcich hráčov.