Prehra v prvom zápase osemfinále play-off (0:2) určite hokejistov Litvínova mrzela. Hra na ľade súpera v Hradci Králové bola totiž dobrá, aktivita taktiež a súpera dokonca jasne prestrieľali (37:23). To všetko svedčí o dobrej kvalite mužstva. Veľkým mementom je ale práve tá nula na konte strelených gólov. Preto hráči Litvínova nastupovali na druhý zápas s predsavzatím zlepšiť sa najmä v koncovke, kde to musí byť oveľa lepšie.

Úvodnými zápasmi sa v stredu 10. 3. 2021 začalo osemfinále play-off českej hokejovej extraligy. Litvínov, za ktorý chytá Kežmarčan Denis Godla svojnprvý zápas odohrali na ľade v Hradci Králové.

Zápasom v Zlíne (7. 3. 2021) skončili hráči Litvínova základná časť hokejovej extraligy. V bráne Vervy sa opäť objavil Kežmarčan Denis Godla. Litvínov bol pred zápasom na 11. mieste, ale za priaznivých okolností by mohol obsadiť aj ôsmu priečku, ktorá by zabezpečovala začať hrať osemfinále play-off na domácej pôde.

Vo štvrtok 25. februára 2021 sa v Prahe odohral zápas istého štvrťfinalistu play-off (domáca Sparta) a istého osemfinalistu play-off (litvínovská Verva). V bráne hostí bol opäť kežmarský brankár Denis Godla.

V utorok 23. februára 2021 na olomouckom ľade sa odohral duel domácich Hanákov proti litvínovskej Verve, v ktorej bol opäť kežmarský brankár Denis Godla. Bol to zápas susedov v tabuľke, lebo Olomouc je na dvanástom mieste a Litvínov o priečku vyššie.

Po jednozápasovej odmlke sa 21. februára 2021 do bránky litvínovskej Vervy opäť vrátil Kežmarčan Denis Godla. Zápas v Pardubiciach mal svojho favorita na strane domácich, no hostia si chceli do sídla perníkov zobrať nejaké body.

V stredu 17. februára 2021 sa odohralo ďalšie kolo najvyššej hokejovej súťaže v Českej republike. Mužstvo Litvínova, v bránke s Kežmarčanom Denisom Godlom, odohralo svoj duel v Olomouci. Bol to súper, s ktorým ešte neprehral, no v riadnom hracom čase ani nevyhral. V obidvoch vzájomných dueloch síce zvíťazili hráči Litvínova no raz po predĺžení a druhý raz po samostatných nájazdoch.

Stránky