Druhý zápas v drese Litvínova, hraného 20. 8. 2020, už nebol pre kežmarského brankára Denisa Godlu víťazný. Na turnaji Generali Česká Cup hral  Litvínov v Mladej Boleslavi a podľahol 3:5. Domáci hráči pečatili svoje víťazstvo gólom do prázdnej brány pri power-play žltočiernych.

Poznáte dobre hokejistu Radoslava Suchého? Viete ktorá správa bola v jeho kariére tá najlepšia? A viete aj to, ktoré jeho osobné rozhodnutie bolo v jeho hokejovej kariére najlepšie? My vieme aj to, ktoré svoje rozhodnutia neskôr ľutoval, s ktorým hráčom si najlepšie rozumel, či, ktorá rada trénera mu zmenila kariéru! No určite málokto vie, že vo svojej kariére bol ocenený aj cenou „Gentleman“, ktorá sa udeľuje najlepšiemu športovému hráčovi vo finále najvyššej juniorskej súťaže v Kanade. Toto a ešte oveľa viac prezradil tento náš úspešný hokejista v zaujímavom a exkluzívnom rozhovore.

Je hokejovým majstrom i vicemajstrom sveta. Z pôsobenia v Rusku má titul majstra, z pôsobenia v Česku má bronz. Hral v troch najlepších hokejových ligách na svete, no dodnes ostal skromný, sympatický a férový chlap, ktorý je vždy pripravený pomôcť druhým a neodmietne žiadnu ponuku na rozhovor.

Po prvej sezóne v českej hokejovej extralige, v ktorej chytal za Kladno, Kežmarčan Denis Godla ostane i naďalej v českej extralige. V sobotu 21. marca 2020 podpísal zmluvu s Litvínovom!

Po sérii 11 prehier nastúpili hokejisti Kladna 27. februára 2020 na domáci zápas pražskej Sparte. Bola to jedna z posledných šancí domácich Rytierov zachrániť ligovú príslušnosť, pretože pred zápasom sa nachádzali na poslednej priečke tabuľky s trojbodovou stratou na predposledné Pardubice. V bránke domácich bol nie úplne vyzdravený Kežmarčan Denis Godla.

Stránky