V decembri 2023 vyšiel jeden z ďalších oficiálnych skautských reportov NHL, v ktorom sa podrobne zaoberajú aj o hráčovi spod Tatier, Filipovi Mešárovi. Správa vyšla ešte pred MS U20, s výhľadom pre celkovú budúcnosť nášho hokejistu v mužstve Montreal Canadiens.

Prvé informácie po tohtoročnom drafte sa objavujú aj okolo Filipa Mešára, ktorého draftoval pred rokom Montreal Canadiens v prvom kole z 26. miesta. Je známe, že sezónu 2022/2023 odohral útočník zo Spišskej Belej v najvyššej juniorskej lige Ontario Hockey League (OHL) v tíme Kitchener Rangers, kam ho poslali z Lavalu, kde sa zdržal iba minimum času. V tej ďalšej by sa už mal objaviť ako kmeňový hráč na farme Canadiens v mužstve Laval Rockets.

Zásluhou bývalého hokejového agenta Petra Humeníka, ktorý žije v Kanade a má informácie i zo zákulisia NHL, sa k nám dostala zaujímavá informácia o hokejistovi zo Spišskej Belej Filipovi Mešárovi. Informácia sa týka jeho možnej výmeny do iného klubu NHL!

Aj po nešťastnej piatkovej prehre v predĺžení v predchádzajúcom zápase proti Kladnu, dostal kežmarský brankár Denis Godla dôveru nového trénera Litvínova a chytal aj v nedeľu 6. 11. 2022 v domácom zápase, v najvyššej hokejovej súťaži v Českej republike, proti Karlovým Varom.

Stránky