Bol vždy bojovníkom. Ako na ihrisku, kde nebola preňho žiadna loptička stratená, tak aj na striedačke, na ktorej vždy burcoval svojich spoluhráčov, ktorí boli na ihrisku. Patrí do zlatej kežmarskej hokejbalovej liahne, odkiaľ vzišli nielen majstri sveta, ale najmä veľkí srdciari, ktorí vždy nechali na ihrisku všetky sily. Takým je aj Radovan Dejneka!

Kto vyhral? Predsa Kežmarok! Šestica hráčov čerstvého majstra hokejbalovej extraligy z Považskej Bystrice ešte nedávno hrala za Kežmarok, no v drese svojho materského klubu nikdy nedosiahla na vytúžený klubový titul. Podarilo sa im to až v drese Protef Považská Bystrica, ktorá v sezóne 2019/2020 vo finále porazila LG Bratislava 3:0 na zápasy. Šestici hráčom k vytúženému úspechu srdečne gratulujeme!

Aj keď sa už zdalo, že na konci júna sa veci v klubovom hokejbale akosi skonsolidovali, zdá sa, že všetko je inak a problémy pretrvávajú. Je tu totiž varovný prst, pretože nemožno brať na ľahkú váhu fakt, že jeden z extraligových tímov sa neprihlásil do súťaže pre sezónu 2020/2021!

V rámci propagácie hokejbalového športu v MŠK Kežmarok zorganizovali - zakladateľ hokejbalu v Kežmarku, štvornásobný majster sveta v hokejbale, súčasný predseda hokejbalového klubu v Kežmarku a kapitán hokejbalového mužstva MŠK Kežmarok, 11. júla 2020 pred Kežmarským hradom malú trojhodinovú hokejbalovú akciu pre širokú verejnosť.

Po minuloročnom vypadnutí v semifinále play-off Slovenskej hokejbalovej extraligy U19 a konečnom treťom mieste nastalo u hokejbalistov MŠK Spišská Belá do 19 rokov sklamanie, pretože vedeli, že mali na viac. Všetci v družstve vtedy verili, že budúca sezóna musí byť výsledkovo iná a urobia všetko preto, aby bola zlatá.

Po zlepšenej situácii ohľadom boja s koronavírusom na Slovensku a povolenia športovať na vonkajších športoviskách sa vedenie Slovenskej hokejbalovej únie rozhodlo osloviť všetky extraligové kluby v kategórii mužov s možnosťou reštartu extraligovej sezóny.

Stránky