Slovenský zväz kickboxu v spolupráci s popradským klubom Paga gym usporiadal v dňoch 25. - 26. 6. 2021 v mestskej športovej hale Arena v Poprade Majstrovstvá Slovenska v kickboxe pre rok 2021 i s kežmarskou účasťou.

Šampionátu sa zúčastnilo 292 pretekárov v 502 štartoch z 34 klubov a všetci rozhodli o tom, že zväz finančne pomôže občanom postihnutým tornádom na južnej Morave.

Mnoho zápasov na turnaji bolo vo vysokej kvalite a spĺňalo reprezentačné kritériá, takže borci sa mohli ukázať reprezentačným trénerom, ktorí formujú reprezentáciu na októbrové Majstrovstvá sveta seniorov v talianskom Lido do Jesolo, i na novembrové Majstrovstvá Európy juniorov a kadetov v Čiernej hore. V medailovom sumáre klubov sa najviac darilo košickému Guard klubu, ktorý získal 64 medailí – 24 zlatých, 16 strieborných a 24 bronzových, pred Panterom Prešov – 38 medailí ( 16 – 8 – 14 ) a tretím klubom v poradí Body gym Poprad – 19 medailí ( 11 – 4 – 4 ). Na turnaji sa zúčastnil aj kežmarský klub Goral gym, ktorý získal jednu zlatú, štyri strieborné a osem bronzových medailí. Celkovo skončil v úspešnosti na 17. mieste. Jedinú zlatú medailu získala pre Kežmarok Zuzana Bujňáková v kategórii Kick Light do 65 kg.