Dozerá na naše zdravie už pár rokov. Pritom to robí nebadane, no zároveň prirodzene so zmyslom pre zodpovednosť. V podtatranskom regióne je už významnou firmou v poskytovaní služieb veľkoobchodného charakteru v segmente ovocie a zelenina, kde prioritou je vždy ČERSTVOSŤ a KVALITA a SPOKOJNOSŤ zákazníka. Takou je firma MARKO TATRY.

Spoločnosť PARTNERS GROUP SK sa od svojho vzniku presadzuje na trhu ako líder v oblasti inovácií. Od revolučnej reformy trhu finančného sprostredkovania, ktorú dosiahla vďaka svojej nekompromisnej orientácii na kvalitu a pridanú hodnotu pre klientov, sa dnes profiluje na digitálneho lídra odvetvia. Svojim klientom a spolupracovníkom prináša pokrokové riešenia na zefektívnenie a optimalizáciu procesu prípravy finančného plánu. O tom, aký bol uplynulý rok, o aktuálnej situácii a nových projektoch hovoríme s generálnym riaditeľom spoločnosti Jurajom Jurasom.

Je zeleninou, s ktorou sa spájajú sviatky jari. Neporušený je takmer bez zápachu, no keď ho prerežete či postrúhate vie takmer každého napáliť, lebo je poriadne štipľavý až vám tečú slzy, no gurmáni ho preto obľubujú a vyhľadávajú. Kto by ho nepoznal – chren! Veľkoobchod ovocia a zeleniny MARKO TATRY ho má v ponuke po celý rok.

Úvod roka 2021 sa v PARTNERS GROUP SK nesie v duchu uvádzania veľkých projektov. Po tom, ako spoločnosť umožnila ako prvá finančno-sprostredkovateľská spoločnosť na Slovensku svojim spolupracovníkom a klientom využívať technológiu tvárovej biometrie pri identifikácii klientov na diaľku, teraz prináša nový, technologicky aj funkčne zdokonalený informačný systém PARTNERS CRM - nový nástroj na efektívne riadenie pracovných procesov v PARTNERS GROUP SK.

Zelenina je dôležitou súčasťou nášho jedálnička, nakoľko obsahuje mnoho vitamínov, minerálov, vlákniny a iných fytozlúčenín. Takúto, vždy čerstvú zeleninu, vám ponúka aj firma MARKO TATRY, ktorá sa snaží uprednostňovať domácich pestovateľov, a tým zaistiť svojim zákazníkom čo najvyššiu kvalitu dozretej zeleniny.

Stránky