Koreniny. To sú tie pravé kuchynské čary, ktoré každý vyhľadáva, lebo nám vždy dodajú na náš jazyk tú správnu štipku slastného pokrmu, ktorý si želáme a po ktorom sníme.

Veľkoobchod s ovocím a zeleninou MARKO TATRY je v regióne pod Tatrami už známou a spoľahlivou značkou, no kto sa zaujíma o ponuku tejto úspešnej firmy vie, že okrem čerstvého ovocia a zeleniny ponúka firma celoročne i iný potravinársky tovar. A práve koreniny a bylinky sú vždy zaujímavým a vyhľadávaným segmentom, ktorý každý dobrý odberateľ využije na to, aby ho kúpil pre spestrenie svojej ponuky pre každú šikovnú gazdinku.

Preto dôležitou časťou firemnej ponuky sú celoročne ponúkané koreniny a bylinky. Niektoré z nich sú odberateľmi priam nonstop vyhľadávané. Takými sú pažítka, rozmarín, tymian, bazalka, mäta, petržlenová vňať, oregano, ligurček a aj výhonky či už hrachové, pórové alebo cviklové. Toto všetko v MARKO TATRY odberatelia nájdu po celý rok vždy čerstvé, a zaslúžene gazdinkami vyhľadávané.

Ponuka korenín i byliniek je vo firme pestrá, rôznorodá a odberateľ sa vždy môže spoľahnúť, že tu nakupuje iba kvalitný tovar. Firma spolupracuje s viacerými a overenými slovenskými pestovateľmi, aby sa k zákazníkovi dostala kvalitná a čerstvá potravina.

Koreniny sú pochutiny, ktoré majú zvýrazniť chuť jedla. Vždy boli vo svete predmetom výnosného obchodu. Dobre si pamätáme počas našich letných dovoleniek v neznámom svete na rôzne svetové mestské trhy, kde sa ponúkajú koreniny v rôznych formách. Bez nich by ani nebol trh trhom, aby sme na ňom nevideli kužeľovité tvary rôznych farebných korenín.

I preto firma MARKO TATRY stavila vo svojej ponuke i na tento dôležitý potravinársky segment. Odporúčame preto každému odberateľovi aby popri čerstvom ovocí a zelenine odoberal i rôzne koreniny a bylinky. Tie určite každá gazdinka privíta, lebo sú neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne.

Ak teda hľadáte kvalitného dodávateľa ovocia a zeleniny, korenín a byliniek? Tu ho máte - firma MARKO TATRY zo Spišskej Belej!

 

Kontakt: MARKO TATRY, s.r.o., Továrenská 1 (sídlo firmy: Továrenská 610/27), Spišská Belá, info@markotatry.sk, www.markotatry.sk, 0907 261 421.

Foto: markotatry.sk