Máte už teraz v mysli zaujímavý firemný event? Chystáte prekvapiť akciou na úrovni svojich zamestnancov? Oslovte tých najlepších v tejto oblasti. Kontaktujte EVENT & FILM, KOSTAL, s.r.o.!

Zabávajte sa s najlepšími! Chystáte zaujímavé spoločenské podujatie a chcete poradiť alebo potrebujete naň zaujímavý alebo exkluzívny nábytok? Obráťte sa na profesionálov v bratislavskej rodinnej firme EVENT & FILM, ktorá je top v oblasti zariaďovania eventov. Svoje skúsenosti, pomoc a sortiment ponúka pre akcie na celom Slovensku!

EVENT & FILM je rodinná firma zaoberajúca sa prenájmom mobiliáru a rekvizít, zariaďovaním firemných večierkov, filmov a reklám.

Má širokú ponuku párty nábytku, filmového nábytku a doplnkov. Zabezpečuje taktiež rekvizitársku prácu a dopravu.

Požičiava konkrétne kreslá, sedačky, stoličky, stoly, svietiaci nábytok, svietidlá ako aj ďalšie množstvo dekoračného nábytku potrebného na rôzne typy spoločenských podujatí.

Firma má sídlo v Bratislave, ale pôsobí na celom Slovensku. Jej viditeľný podpis je nielen na pravidelných akciách v hlavnom meste, ale aj na eventoch v okolí Vysokých Tatier či v rôznych miestach celého Slovenska. Pravidelne, na dennej báze, spolupracuje i s filmovými štúdiami a jej ponúkaný tovar je prakticky každý deň na obrazovkách. Pracuje totiž ako na detských programoch (Daj si čas) tak aj na pravidelných televíznych programoch pre dospelých (Let´s dance, Farma, Tvoja tvár má známy hlas).

Skúste osloviť tých najlepších v oblasti zariaďovania eventov a reklamy! Oslovte EVENT & FILM!

Kontakt: 0907 458 765, 0905 273 033, event@eventandfilm.sk, https://www.eventandfilm.sk/.