Parkúr Hippoclubu v Liptovskej Sielnici bol v dňoch 10. – 12. júla 2020 centrom jazdeckých pretekov GRAND PRIX firmy VVS PREMIN Hippoclub Liptovská Sielnica. Na týchto medzinárodných skokanských pretekoch mali svoje želiezka aj jazdecké kluby z Kežmarku.

Na pretekoch boli jazdkyne z dvoch jazdeckých oddielov sídliacich v Kežmarku, JO MŠK RANČ ČAJKA Kežmarok a JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok. Z Liptova doviezli dve umiestnenia v prvej desiatke, pričom jedno so zlatým leskom!

V kategórii Parkúr HOBBY + Pony 70 s dĺžkou trate 350 m štartovalo 19 štartujúcich. Na 12. mieste skončila Viktória Baranová (JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok) s koňom Joey a na 13. mieste skončila Sofia Babičová (JO MŠK RANČ ČAJKA Kežmarok) s koňom Aramis.

V kategórii Parkúr st. ZM + Pony 80 s dĺžkou trate 350 m štartovalo 23 štartujúcich. Na 11. mieste skončila Viktória Baranová (JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok) s koňom Joey a na 21. mieste skončila Sofia Babičová (JO MŠK RANČ ČAJKA Kežmarok) s koňom Aramis.

V kategórii Parkúr st. Z o Cenu Penziónu Fontána s dĺžkou trate 390 m štartovalo 38 štartujúcich. Na 8. mieste skončila Sára Dravecká (JO MŠK RANČ ČAJKA Kežmarok) s koňom Izabela.

V kategórii Parkúr st. Z o Cenu HUSQVARNA s dĺžkou trate 370 m štartovalo až 51 štartujúcich. Na 24. mieste skončila Anna Kriššáková (JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok) s koňom Kenny.

V kategórii Parkúr st. ZL o Cenu firmy BAHRA s dĺžkou trate 370 m štartovalo 46 štartujúcich. Na 31. mieste skončila Katarína Kraváriková (JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok) s koňom Kessie.

V kategórii Parkúr st. ZL o Cenu Penziónu Fontána s dĺžkou trate 420 m štartovalo 44 štartujúcich. Preteky suverénne vyhrala s koňom Kessie Katarína Kraváriková (JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok). Na 39. mieste skončila Anna Kriššáková (JKK KRIŠŠAK PDP Kežmarok) s koňom Kenny.