Ďalší zápas jarnej časti v 4. futbalovej lige U19 odohrali kežmarskí dorastenci 4. júna 2022 na domácom trávniku proti hráčom zo Smižian.

Súper je v tabuľke vyššie, a tak bol v zápase miernym favoritom. Do vedenia išli hostia, keď v 38. minúte, po faule domáceho Soľavu v pokutovom území, premenil hosťujúci Červenka pokutový kop. Odpoveď Kežmarčanov bola pomarne rýchla, keď stačili ešte do konca polčasu vyrovnať gólom Adama Kovalčíka.

V druhom polčase sa domáci snažili rozhodnúť zápas vo svoj prospech. Ich aktivita bola odmenená druhým gólom v sieti hostí, ktorý strelil iba štyri minúty po príchode na trávnik Jurgovský. Hostia odpovedali druhým gólom z pokutového kopu, ale záver zápasu patril domácim hráčom. Už o minútu po inkasovanom góle strelil svoj druhý gól v zápase Jurgovský a trojbodové víťazstvo Kežmarku 4:2 pečatil Miškovič.

1. MFK Kežmarok – TJ Slovan Smižany 4:2 (1:1)

Góly: 45. A. Kovalčík, 74. Jurgovský, 77. Jurgovský, 81. G. Miškovič – 38. Červenka z 11 m, 76. Kamenický z 11 m

Žlté karty: Soľava, K. Miškovský

Zostava Kežmarku: Dinda, Glodžák, G. Miškovič, Pitoňák, K. Miškovský, Soľava, Štancel,  Drzewiecki, A. Kovalčík, T. Miškovič, Oprendek (70. Jurgovský), Novotný. Tréner: Tomáš Kalafut.