Plne naložené prepravky čerstvého ovocia je vklad vedenia veľkoobchodu s ovocím a zeleninou MARKO TATRY pre členov odberných miest na testovanie na COVID – 19 v Kežmarku, ktoré sa uskutoční v dňoch 7. – 8. novembra 2020.

I takýmto spôsobom súkromná sféra pomáha pri celoslovenskej akcii, ktorej cieľom je zastaviť resp. obmedziť šírenia koronavírusu. Je potešiteľné konštatovať, že i v našom regióne prichádza konkrétna pomoc pre tých občanom, ktorí sú v prvej línii v boji proti COVID-19.

Veľkoobchod ovocia a zeleniny MARKO TATRY je významnou firmou v poskytovaní služieb veľkoobchodného charakteru v segmente ovocie a zelenina, pre ktorú je prioritou vždy ČERSTVOSŤ a KVALITA a SPOKOJNOSŤ zákazníka. Firma sídliaca v Spišskej Belej distribuuje čerstvé ovocie a zeleninu na území troch okresov – Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, a to nielen do gastronomických zariadení a maloobchodných predajní, ale aj do našich nemocníc či školských jedální. I to je dôkaz o dôveryhodnosti firmy, ktorá má celoročne nápaditú a kompletnú ponuku čerstvého ovocia a zeleniny.

Mesto Kežmarok nie je jediným mestom, kde firma MARKO TATRY ponúkla svoju pomoc s dodávkou čerstvého ovocia v rámci testovania na COVID-19. Firma dodala plne naložené prepravky čerstvého ovocia aj pre mesto Spišská Belá.

Veríme, že i čerstvé ovocie od MARKO TATRY prispeje k hladkému priebehu dôležitej víkendovej akcie!