Január 2018 potvrdil nárast návštevníkov portálu Kežmarský šport. Vyplýva to z jeho štatistických údajov.

V decembri 2017 bola návštevnosť portálu 744 návštevníkov denne. V januári už to bolo 864 návštevníkov denne, čo je najviac v doterajšej histórii portálu.

 

Je to nárast o vyše sto návštevníkov denne! Je to naozaj netradične vysoký nárast za jeden mesiac o jediný športový portál v meste. Verím, že je to znamenie, že fanúšikovia kežmarského športu si už čoraz častejšie nachádzajú cestu k informáciám o výsledkoch svojich športovcov na tej správnej internetovej stránke.

 

Úplne najvyššia návštevnosť bola na portáli Kežmarský šport 7. 5. 2017, kedy portál navštívilo 2849 návštevníkov. V januári 2018 bola najvyššia návštevnosť portálu 10. januára kedy ho navštívilo 1066 návštevníkov.

 

Kežmarský šport ponúka najširší záber športových informácií zo všetkých regionálnych médií pod Tatrami. Čo sa vekových kategórií nájdete tu výsledky či zápasy od najmladších športovcoch po seniorov a ako jediné médium ponúka i výsledky u menej populárnych športoch akými sú horolezectvo, futsal, bedminton či crosfit. Práve široké spektrum ponuky, aktuálnosť výsledkov, ale i pozvánky cez Kalendár podujatí sú hlavnými lákadlami portálu. Všetko sa ale dá zlepšovať, aj športová ponuka. A práve o to sa budem snažiť i v nasledujúcich mesiacoch.