V sobotu 9. marca 2019 sa začali vo volejbalovej extralige žien zápasy play-off.

Kežmarské volejbalistky, ktoré skončili v tabuľke na piatom mieste, cestovali na zápas k štvrtému družstvu, do Nového Mesta nad Váhom.

Prvé dva sety skončili rovnako, a to víťazstvom domáceho družstva na 20 bodov. Tretí set začal pre Kežmarčanky katastrofálne. Prehrávali 0:9 a až potom začali bodovať. Napriek tomuto úvodu kežmarské volejbalistky zabojovali a dotiahli set do dramatickej koncovky. Od stavu 21:20 sa ťahali so súperkami o každý bod, ale koncovku nakoniec zvládli lepšie domáce hráčky a vyhrali set 25:22. Kežmarčanky tak prehrali prvý zápas v play-off 3:0. Odveta sa hrá o týždeň v Kežmarku.

Nové Mesto nad Váhom – KV MŠK Oktan Kežmarok 3:0 (20, 20, 22)

Zostava Kežmarku: Kubová 11, Jakábová 11, Zaťková 8, Harčárová 6, Morihladková 3, Becková 3, Nováková 3, Smák 1, Jakušová, Jagodzińska. Tréner: Ondrej Spišák.