O 17-tej hodine sa v sobotu 17. decembra 2016, v Mestskej športovej hale Vlada Jančeka, uskutoční šláger kola a snáď najvýznamnejší zápas pre kežmarských volejbalových fanúšikov. Do Kežmarku zavíta obhajca titulu, VK Slávia EU Bratislava.

Po stredajšom víťazstve s rakúskym Grazom, v súťaži Challene cup, príde majster Slovenska do Kežmarku pozitívne naladený. Napriek tomu sa očakáva vyrovnaný zápas, pretože na Zápas roka, sa domáce hráčky určite vypnú k výbornému výkonu. Veď motivovať na takýto zápas, domáca trénerka Blanka Špaková, snáď hráčky ani nemusí. Hrať doma, proti najlepšiemu slovenskému volejbalovému ženskému družstvu, pred plným hľadiskom, je určite vrcholom každej hráčky.

Hosťujúcu Sláviu potrápila doteraz ako UKF Nitra, ktorá jej uchmatla ako prvá jeden set, ale i 1. BVK Bratislava, ktorá jej zobrala i jeden bod. Zo slovenskej špičky je tak na rade už aj hráčky KV MŠK Oktan Kežmarok, aby ukázal svoju silu a dokázal vysokému favoritovi zobrať aspoň set. Bude to určite ťažké, ale domáce hráčky, pri koncentrácii na každú loptu, majú šancu túto výzvu zdolať.

Veríme, že v sobotu uvidíme v kežmarskej športovej hale výborný, dramatický a špičkový volejbalový zápas, ktorému určite nebude chýbať správna športová atmosféra. Tak príďte pozrieť a povzbudiť!