Dňa 10. augusta 2024 sa uskutoční v Kežmarku medzinárodný volejbalový turnaj 13. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska veteránov mužov a žien s názvom VETERÁN CUP, ktorý je zároveň aj 26. ročníkom Memoriálu Františka Mizdoša.

Majstrovstvá Slovenska vo volejbale veteránov (VETERAN VOLLEY CUP) a Memoriál Františka Mizdoša, tradičné volejbalové turnaje, ktoré sa pravidelne konajú v Kežmarku v auguste sa v roku 2021 neskutočnia.

Po domácej prehre 1:3 odohrali v stredu 6. februára 2019 kežmarské volejbalistky v Bratislave odvetný zápas druhého kola Slovenského pohára vo volejbale žien.

V sobotu 12. augusta 2017 sme privítali v Kežmarku účastníkov jedného z najväčších volejbalových turnajov na Slovensku, 21. ročníka Memoriálu Františka Mizdoša. Turnaj bol zároveň aj Medzinárodnými majstrovstvami Slovenska veteránov mužov a žien, ktoré napísali 8. ročník a preto dostal názov VETERAN VOLLEY CUP  2017.

A už je to tu! Volejbalový turnaj Memoriál Františka Mizdoša, ktorý je zároveň Medzinárodnými majstrovstvami Slovenska veteránov a fanúšikovia ho už možno poznajú i pod názvom VETERAN VOLLEY CUP, sa uskutoční už zajtra 12. augusta 2017.

O mesiac sa uskutoční v Kežmarku volejbalový sviatok. V sobotu 12. augusta 2017 privítame účastníkov najväčšieho volejbalového turnaja na Slovensku, 21. ročníka Memoriálu Františka Mizdoša. Ten je zároveň aj Medzinárodnými majstrovstvami Slovenska veteránov mužov a žien, ktoré napíšu 8. ročník.

Stránky