Hokejbalový klub Popradskí piráti organizuje v termíne od 1. júla do 5. júla už tretí ročník hokejbalového kempu. Ten je určený pre chlapcov ročníkov 2012 – 2014 a dievčatá aj ročník 2011.

Letná turistická sezóna je tu. Pomyselná brána na turistické chodníky sa otvorila 1. júna 2024. S letnou sezónou však vstupujú do platnosti aj nové pravidlá. Každý návštevník by ich mal poznať. Turisti aj vyznávači cyklistiky, či geocatchingu sa môžu tešiť na pozitívne novinky, ale zároveň musia počítať aj s novými obmedzeniami. Najpodstatnejšie z nich si prečítate na ďalších riadkoch. 

Špekulácie ohľadom príchodu skúseného hokejbalového harcovníka sa niesli Popradom už pred súčasnou sezónou. Prestup sa definitívne podarilo spečatiť pred najdôležitejšou časťou sezóny v Slovenskej hokejbalovej extralige, ktorým je jej jarná časť a následné play-off.

V Turčianskych Tepliciach sa 23. septembra 2023 konali cyklistické preteky v kategórii MTB Cross Country. Na pretekoch boli aj kežmarskí cyklisti, ktorí dosiahli až tri umiestnenia na stupni víťazov!

Stránky